Sadov 30.4.2011

1. květen 2011 | 16.06 | | autor: jehanne

 Ráno jsme vstávali v šest, abychom ve čtvrt na osm vyrazili směr Karlovy Vary (respektive Sadov) a dostali se tak na místo včas. Najít KD byl trochu ptoblém, ale nakonec jsme ho našli, poradili nám v hospodě s tím, že už jsme asi třetí, kdo se ptá. U vchodu jsme zaplatili vlezné a startovné, dostali razítka viditelná pod UV lampou a šli se převléct. Já jsem učesala jak Verunku, tak Vojtu, kterému jsme začali pomocí fixačního spreje trochu rovnat kudrny, aby nevypadal neučesaně. Ještě se stihli trochu roztančit a pak se šlo na věc. 

Tancovali jak v kategorii Děti, tak v kategorii Junioři, což se ukázalo jako docela zrádné..:) Dostali se totiž, šikulky naše, do obou finálí a tam se v tancích střídali Junioři s Dětmi, tudíž naše děti byly na parketu neustále. Ve finále to bylo dost zlé, zvlášť v Juniorech, kde do nich několikrát strčil jeden a ten samý pár a Vojtovi několikrát dupli na nohu, tudíž se rozbrečel vzteky a bolestí. Chápu ho, já byla taky vzteklá jak pes, zvlášť, když to porotci něvzali v potaz, ti dva to totiž udělali zcela záměrně. 

Ten pár, o kterém jsem se zmiňovala výše taky nakonec Juniory vyhrál, byli to totiž Karlovaráci. Ostatně obě kategorie nakonec vyhráli tanečníci z Karlových Varů nebo Sokolova, což je k vzteku, když, jak jsme zjistili z výsledků, byly naše děti v semifinále Dětí suveréně první, chyběly jim jen dva křížky. No o spravedlivosti téhle soutěže jsme si obrázek udělali.

Nakonec skončil náš pár Pátý z osmi v Dětech a Pátý z deseti v Juniorech. Vzhledem k tomu, že ve statistice SUT, od kterého je tato soutěž, se nerozdělují kategorie, máme osm nových bodů, celkem tedy 11. Ještě 39 a dostanou bronzovou plaketu..:)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře