Zazděná

24. únor 2011 | 17.51 | | autor: jehanne

Teda přesněji jsem dnešek zazdila já.

Včera jsem totiž Vojtu vezla na trénink, který byl od čtyř, takže když jsem dneska dorazila domů ze školy, měla jsem spoustu času. Nějak mi nedošlo, že společné tréninky jsou od tří. Takže jsem ve čtvrt na čtyři suveréně vyrazila z domova, ještě jsem se stavila dole, abych předala Lucce čepici, kterou u nás zapomněl Luky a pokračovala v cestě. Pět minut jízdy od domova mi volá mamka, že kde jsem, že k ní právě přijel autobusem Vojta a brečí a má stres z toho, že není na tréninku. 

Mně tudíž nezbylo nic jiného než dojet a pak se doplížit na trénink, kde jsem to nejdřív vysvětlila Petře (mamince Péti) a paní Bulířové (mamince Verči). Obě se velmi pobavily. Pak po nějakém čase se optal i pan Stinka a přiznávám se, že jsem dneska ani netrénovala, protože jsem z toho byla tak vypleskaná, že jsem ani neměla náladu. 

Dneska tam byli všichni, dokonce i Evička, což mě potěšilo. Dělali techniku Chachy a pan Stinka se rozhodl, že na děti bude jako pes, protože jen tak fungují..:-D Ale tak snad se bavily, vypadalo to, že se jim odtamtud ani nechce, nakonec jsme se vyštrachali až o čtvrt na pět, protože jsme ještě řešili, jestli bude teď o prázdninách trénink. Nakonec bude, jen si nejsem jistá, že tam bude Tony, protože ten má být na horách. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře