16.3.2010

17. březen 2011 | 11.35 | | autor: jehanne

 16:00 - Verča

Začátek byl v pohodě, Vojta s Verčou se převlékli, pak si Verča zase vzala mikču (pan Stinka nechal přes noc otevřená okna, tak tam bylo poněkud chladno, i když zapnul topení). :)

Tančila se jen Chacha a Quickstep. 

V Chache nášlapy, u Verči také, aby jí špy špičky ven a ne dovnitř, u Vojty zas, aby docházel do krajních pozic. Ke konci už to vypadalo mnohem líp, ačkoliv pan Stinka mluvit o nějaké traverze a magnetech 

Ve quicku pak vylepšování směřování pivoty, během chvilky se jim to povedlo a už točili tak, jak mají, akorát se děti musí usmívat (a to platí u všech tanců) a taky mít zvedlé brady! :-) Začínám věřít, že jestli jim to takhle půjde dál, budou mít šanci i v těch Juniorech 1, což je o kategorii výš,než kam spadají.


17:00 - Péťa

Pro Péťu jsou středy neuvěřitelně náročné, protože před tréninkem tanečním má ještě trénink plavecký. Bývá unavená už když jde poprvé na parket a tak není divu, že se jí nechtělo usmívat a tak... Prostě nám na tom parketu skoro usínala, i když se jí musí nechat že snaha byla. Tak třeba u převedení v Chache zvládla tu chybku, co tam dělala hned. Nakonec ale stejně dělali s Péťou Chachu déle než s Verčou, což ovšem nebyl žádný problém, protože když už Vojta věděl, jak se má v quicku roztočit, zvládl to pak i s Péťou, i když se mu celkem nakláněla na strany, což se ve standardu nemá. 

Péťa má oproti Verče jednu nespornou nevýhodu - je malá, takže ve standardu má problém s držením... A taky má svou hlavu, zatímco verča prostě jede podle toho, co se jí řekne..:)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře