Vojta a Verča

23. únor 2011 | 19.05 | | autor: jehanne

Strašně nerada jezdím pozdě. Zvlášť, když vím, že když pozdě přijedu, bude o to kratší trénink.

Takže jsme přijeli o deset minut později. Vojta neměl pití, takže jsme se museli stavit v obchodě a tam jsme potkali frontu, pak jsme chytli náklaďák, který jel po městě třicítkou a samé červené. Murphyho zákony, každý je zná.

Na tréninku.. Většinu waltzu jsem vynechala, ale pochopila jsem, že se soustředili hlavně na techniku nových kroků, které se naučili minule. Na konci to už vypadalo docela pěkně, až na to, že občas zvedli nohu tam kde neměli. Ale to se poddá. 

A pak přišla na řadu Chacha - nejdřív si na dvě písničky zatančili co už uměli, pak pan Stinka rozhodl, že se naučí přesnější načasovaní kroků, aby chacha vypadala víc jako chacha a míň jako rumba s dvoukrokem tančená na mkuziku chachy  Během chvilky jim to došlo, jsou prostě šikovní a pak je pan Stinka naučil check, což je v podstatě křížení kroku během chacha části (pro ty, co si nepamatují, nebo do tanečních nechodili, chacha se počítá raz, dva, tři, chacha, přičemž čača dohromady je stejně dlouhé jako raz). 

Pak měla přijít ještě Péťa, jenže ta má ve středu, před tanečním tréninkem ještě trénink plavecký (závodně plave), takže dneska usnula cestou domů a Vašek s Petrou (tedy její rodiče) ji nechtěli budit. Takže nakonec jsme skončili o hodinu dřív a já teď doufám, že si to zvíře dělá úkoly a nehloupne..:)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře