Úvodní seznámení

20. únor 2011 | 17.19 | | autor: jehanne
› 

 A mám blog. Už zase.

Založila jsem ho především z toho důvodu, abych měla kde uveřejňovat taneční pokroky svého malého bráchy Vojty (no, malého.. je mu 11) a taky proto, abych se měla kde vyzpovídat ze svých splínů.

Dalším důvodem pro mě byla možnost podělit se se všemi o své zážitky a zkušenosti, občas dodat tip na knihu nebo třeba akci. 

A teď o mně: Jmenuji se Johana, brzy mi bude 20 let, pět let se věnuji latinskému a standardnímu tanci a nyní působím jako pomocná trenérka v přípravce tanečního studia Hany a Jana Stinkových. Nikdy jsem netancovala závodně a vzhledem k tomu, že jsem málem přišla o nohu, už ani nikdy nebudu. Dlouhou dobu jsem neměla tanečního partnera, pak jsem začala tančit se svým mladším bratrem Honzou, ten má ale nemocná kolena, takže nyní tančit nesmí. Proto jsem začala učt tančit svého přítele, a jelikož ten má podle pana Stinky talent, jednoho dne budu možná tančit s ním. 

Momentálně chodím na roční pomaturitní nástavbu z Anglického jazyka a na podzim jsem udělala základní státnice. V letním termínu bych si pak chtěla udělat CAE ( Cambridge Advanced Exam) testy, které platí nejen u nás, ale i ve světě a květnu bych pak měla zkusit Všeobecné státnice. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Úvodní seznámení mixx®pise.cz 23. 02. 2011 - 21:09